Rezervasyon

LUXURY BEACH

Ayrıcalıklı konukseverliğe hoş geldiniz...

Eşsiz güzellikler ve ayrıcalıklar ile dolu Türkiye'mizin Turizm başkenti olmaya hak kazanmış Antalya ilinin en büyük, en modern ilçesi Alanya'nın Avsallar Turizm Merkezindeyiz. Antalya havalimanına 104km, Gazipaşa havalimanına 67 km, Alanya şehir merkezine 24km, Side Antik Kentine 43km mesafededir. Granada Luxury Beach mimari yapısı, modern tropik konseptiyle dizayn edilmiş ve denize sıfır konumdadır.

Tatil anlayışına yep yeni bir nefes...
2019’un son teknolojisiyle ve evinizdeki yatağınızın sıcaklığını aratmayacak, odalarımızda tatil anılarınıza unutulmaz sayfalar ekleyeceksiniz.

Her Odada Kusursuz Keyif

Ferahlık ve huzur hissiyatı ön planda tutularak dizayn odalarımızda, Kara, deniz ve özel oda seçeneklerimizle sizlerin tatilinizi huzurlu ve konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlayacağız.

Damağınızda Kalacak Tatlar İçin...

Granada Luxury Hotels büfe ve ikram zenginliğini, Ayrıcalıklı Konukseverlik hizmet anlayışını birleştirerek size Akdeniz’in hemen yanında hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. Muhteşem tasarlanmış, restoran ve barlarımızda neredeyse günün tamamında hizmetinizdeyiz.

Bizimle İletişimde Kalın

Sosyal Medya

Bizi takip edin.
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.

Yorum Kanalları

Görüşleriniz bizim için önemlidir.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bizimle paylaşın.

Otel Puan

Fotoğraflar

Video

Video

Fact Sheet

Yaz
Kış
seperatorseperatorseperatorseperator
sub
TRdetaylar için tıklayın...Galeri için tıklayın...Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz. LUXURY BEACH 4434434434430 luxury-beach1luxury-beach,,,,Geliş Saati 443443