×
LUXURY BELEK shadow-down.png
Güvenli turizm logo
Hotel Seçiniz
Geliş Tarihi
Dönüş Tarihi

Wonderland

Harikalar diyarının tadını çıkarın

İşte efsaneyi yaşayacağınız, tatili bir rüyaya çevirecek alanımız. Akdeniz en büyük havuzunda kulaç atarken, denize çok da aramayacaksınız. Wonderland Havuz, Aqua Park, Tembel Nehir, Dalga Havuzu, Lunapark, Maldiv Evleri, Maldiv Plajı, Miami Plajı, Yarı Olimpik Havuzu, Grandy Çocuk Kulübü Havuzu, Çocuk Su Aktivite Alanı, Yemek Sokağı, Granada Arena, Turkuaz Bar, Spor Merkezi ve Gece Kulübüyle tatilinize ayrıcalık katacağız. İddia ediyoruz Wonderland aktivite merkezimizi çok seveceksiniz…

Rüya gibi bir tatil için Akdeniz Bölgesinin en büyük havuzlarından birinin yer aldığı tesisimizde efsane bir eğlence alanı olan Wonderland sizleri bekliyor.

Bu dev eğlence dünyasında

Lunapark, aquapark, dalga havuzu, tembel nehir, çocuk kulübü, çocuk havuzu, çocuk su aktivite alanı, yarı olimpik havuz gibi imkanların yanısıra Yemek Sokağı ve barlar da yer almaktadır.

Tomorrowland

Follow Us

Reviews

Reviews

Rezervasyon
sub
TRLütfen güvenlik kutucuğunu işaretleyiniz. detaylar için tıklayın...Galeri için tıklayın...Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz. LUXURY BELEK 238238432238289 wonderland3luxury-belek,aktiviteler,wonderland,,Exclusive Hospitality 238238
Granada Luxury Belek Granada Luxury Belek Granada Luxury Belek
Belek bölgesinde Granada Luxury kalitesi anlayışıyla muhteşem bir tesis ve eğlence adına her şeyi bulacağınız muazzam yaşam alanı siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır. Granada Luxury Belek adıyla hizmet veren otelimiz, Antalya Havalimanına 33km, EXPO2016'ya 25km ve Antalya şehir merkezine ise 42km mesafede konumlanmıştır. Misafirlerini "Ayrıcalıklı Konukseverlik" sloganıyla misafir edip evlerine huzurlu bir şekilde göndermeyi hedeflemektedir.
Connect with Us: https://www.facebook.com/GranadaLuxury
Phone: +90 242 711 07 07
Email: info@granada.com.tr
Belek Mh. Cumhuriyet Cd. No:7/102 P.K.: 07506 / Belek / Serik / Antalya / TÜRKİYE
View Map
Map Position: 36.860094,31.071591
Check In: 02:00 PM
Check Out: 12:00 PM
Feature 1: Fitness Center
Feature 2: Free WiFi
Feature 3: Room Service
Best Available Rate ,
220 TRY DAY
Payment Method: Cash
Payment Method: Discover
Payment Method: MasterCard
Payment Method: VISA
We are the premier choice for Luxury Hotel.
Available Language: English, Turkish, German, Russian
Star Rating: 5
Pets Allowed: True
Smoking Allowed: False
Room rates: TL500 - TL2699